תיקון אייפון מודיעין | תיקון אייפון במודיעין | סל מי

כניסה

דרושים סידיה ישראל
אוהבים לפרוץ את המכשיר שלכם ולנסות טוויקים חדשים?
רוצים לקבל במה בה תוכלו להציג את הידע שלכם?

אתר סידיה ישראל מחפש אתכם! 
בואו להפוך לכתבים באתר הסידיה הישראלי הראשון.

לחצו כאן ליצירת קשר

פרסומים אחרונים בפורום

כיסוי לאייפון 5

                    

הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

תגובות אחרונות

סל מי

מי מחובר

כרגע מחוברים לאתר 0 חברים ו-8 אורחים.
CNEWS - סיניוז
דרושים סידיה ישראל

פריצה לא קשורה ל iOS 6

חדשות חמות: pod2s מכריז - אנחנו לא עובדים על פריצה ל iOS 6.1.3

שבועיים עברו מאז אפל שיחררה את מערכת ה iOS 6.1.3 לציבור הרחב, וחסמה לחלוטין את חורי האבטחה בהן השתמשה פריצת ה evasi0n, שהחזיקה מעמד למשך כחודש וחצי מאז שוחררה וסייעה לפרוץ כ 20 מיליון מכשירי iOS.
 
לאחר שיחרורה של iOS 6.1.3 וחסימת חורי האבטחה, נדמה היה כי צוות ההאקרים נתקל שוב במכשול משמעותי בביצוע הפריצה. שמועות רבות נפוצו על כך שההאקרים ישמרו את חורי האבטחה עד לשיחרורה של מערכת ה iOS 7, שמועות שמקבלות הבוקר חיזוק משמעותי מצידו של ההאקר pod2g.
בעיות נפוצות עם פריצת ה evasi0n והפתרונות המומלצים

סאוריק: מעל 18 מיליון מכשירים המריצים את iOS 6 ביקרו בחנות הסידיה בשישה השבועות האחרונים

ביומיים האחרונים דיווחנו לכם על שיחרורה של מערכת ה iOS 6.1.3 שסגרה מספר חורי אבטחה משמעותיים וניטרלה כמעט לחלוטין את פרצת ה evasi0n. הפריצה שנולדה ברביעי בפברואר הצליחה להחזיק מעמד למשך שישה שבועות עד שאפל הצליחה לחסום אותה בעדכון האחרון.
למרות התקופה הקצרה יחסית שהחזיקה מעמד הפריצה, נראה שהיא השיגה את המטרה. לפי מפתח הסידיה סאוריק, חנות התוספים זכתה ליותר מ 18 מיליון מכשירי iOS שונים שביקרו בה במהלך החודש וחצי האחרונים.
evasi0n

כלי ה evasi0n עודכן פעמיים במהלך הלילה עם תיקוני באגים שונים

צוות ה evad3rs ממשיך לעבוד ולשפר את כלי הפריצה למערכת ה IOS 6.
אמש בשעות הלילה שיחררו הצוות עדכון לגרסת המחשבים הביתיים -  evasi0n 1.5.2 עם תמיכה בשפות שונות. מספר שעות מאוחר יותר שוחרר עדכון נוסף (evasi0n 1.5.3) עם תיקוני קריסות במחשבים המריצים את מערכת החלונות.
 1.5.3evasi0n

מעל 14 מיליון מכשירים עם מערכת ה iOS 6 מריצים את הסידיה

הפריצה הלא קשורה למערכת ה iOS 6 - ה evasi0n הפכה מהפריצה המצופה ביותר לפריצה הפופולארית ביותר בקרב מכשירי ה iOS. כבר ב 10 הדקות הראשונות השתמשו בפריצה מעל ל 100,000 משתמשים, ומספר ימים לאחר מכן גדל המספר ל 7 מיליון.
 
אמש, כמעט חודש לאחר שיחרור הפריצה, שיחרר מפתח הסידיה סאוריק נתונים חדשים, שפורסמו בטוויטר על ידי ההאקר pod2g. מהנתונים עולה כי מעל 14 מיליון מכשירים עליהם מותקנת מערכת ה iOS 6 מריצים כיום את חנות הסידיה.
evasi0n

כלי ה evasi0n עודכן לגרסה 1.5 עם זמני איתחול מהירים יותר

אמש בשעות הערב שיחררו צוות ה evad3rs עדכון לתוסף evasi0n iOS 6 untethered הנמצא בחנות הסידיה, עם תיקון בעיות באתחול המכשירים הפרוצים.
הבוקר שיחררו הצוות עדכון גם לגרסת המחשבים הביתיים -  evasi0n 1.5.
evasi0n

כלי ה evasi0n עודכן לגרסה 1.4 עם תמיכה ב iOS 6.1.2

אמש בשעות הערב דיווחנו לכם על שיחרורה של גרסת iOS 6.1.2. רבים תהו האם אפל הצליחה לחסום את חור האבטחה המשמש לפריצה, אך שעה לאחר מכן הרגיע ההאקר planetbeing כי הפריצה עדיין עובדת מצויין על iOS 6.1.2 וכי בקרוב תשוחרר גרסה חדשה לכלי ה evasi0n.
כעת אנחנו שמחים לבשר לכם כי כלי ה evasi0n v1.4 שוחרר!
evasi0n

כלי ה evasi0n 1.4 ישוחרר בקרוב עם תמיכה ב iOS 6.1.2

לפני שעות אחדות דיווחנו לכם על שיחרורה של גרסת iOS 6.1.2.
כמו לאחר כל שחרור של גרסה חדשה, גם הפעם רבים היו סקרנים לדעת האם אפל חסמה את חור האבטחה בה משתמשת הפריצה. לשמחתנו, ההאקר planetbeing מוסר לפני דקות אחדות כי הפריצה עדיין עובדת מצויין על iOS 6.1.2 וכי בקרוב (במהלך היום) תשוחרר גרסת evasi0n 1.4.
evasi0n 1.4